Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

ФК "ПРИДНІСТРОВ'Я" (м. Тлумач)

 

ЧЕМПІОНАТ ПЕРШОЇ ЛІГИ 2017-2018

М Команда І В Н П Мз Мп О
1 "Нафтовик" (Долина) 6 5 0 1 28 6 15
2 "Карпати" (Брошнів-Осада) 5 4 1 0 8 3 13
3 НФК "Бурштин" (Бурштин) 6 4 1 1 6 3 13
4 ФК "Галич" (Галич) 5 4 0 1 19 2 12
5 "Вихор" (Ямниця) 6 3 1 2 13 7 10
6 ФК "Турка" (Турка) 6 3 0 3 10 12 9
7 "Колос Городенківщини" (Городенка) 5 2 1 2 5 5 7
8 ФК "Битків" (Битків) 5 2 1 2 5 6 7
9 "Тепловик-ДЮСШ №3" (Івано-Франківськ) 6 2 0 4 6 11 6
10 "Бескид" (Надвірна) 5 1 2 2 3 5 5
11 "Придністров'я" (Тлумач) 5 1 1 3 5 10 4
12 ФК "Калуш" (Калуш) 6 1 0 5 2 14 3
13 "Карпати" (Болехів) 6 0 0 6 1 27 0

 

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур20 серпня (неділя), 17:00

  • "Кремінь" – "Хутровик" – 4:1
  • "Медик-Лісівник" – "Старт" – 6:1
  • "Касова" – "Черемош" – 5:0
  • ФК "Рогатин" – ФК "Угорники" – 4:2
  • "Нептун-Покуття" – "Покуття" – 1:1
  • "Вовки" – СФК "Богородчани" – 1:2

2 тур27 серпня (неділя), 17:00

  • "Хутровик" – СФК "Богородчани" – 1:3
  • "Покуття" – "Вовки" – 2:0
  • ФК "Угорники" – "Нептун-Покуття" – 4:1
  • "Черемош" – ФК "Рогатин" – 1:1
  • "Старт" – "Касова" – 1:8
  • "Кремінь" – "Медик-Лісівник" – 0:0

3 тур3 вересня (неділя), 16:00

  • "Медик-Лісівник" – "Хутровик" – 2:0
  • "Касова" – "Кремінь" – 2:1
  • ФК "Рогатин" – "Старт" – 5:0
  • "Нептун-Покуття" – "Черемош" – 1:3
  • "Вовки" – ФК "Угорники" – 1:0
  • СФК "Богородчани" – "Покуття" – 4:0

4 тур10 вересня (неділя), 16:00

  • "Хутровик" – "Покуття" – 2:3
  • ФК "Угорники" – СФК "Богородчани" – 0:0
  • "Черемош" – "Вовки" – 4:3
  • "Старт" – "Нептун-Покуття" – 0:0
  • "Кремінь" – ФК "Рогатин" – 1:4
  • "Медик-Лісівник" – "Касова" – 2:2

5 тур17 вересня (неділя), 16:00

  • "Касова" – "Хутровик" – 2:0
  • ФК "Рогатин" – "Медик-Лісівник" – 3:1
  • "Нептун-Покуття" – "Кремінь" – 0:1
  • "Вовки" – "Старт" – 2:1
  • СФК "Богородчани" – "Черемош" – 3:1
  • "Покуття" – ФК "Угорники" – 3:2

Резервний день21 вересня (четвер), 16:00

  • "Покуття" – "Старт" – -:- (матч 7-го туру)

6 тур17 вересня (неділя), 16:00

  • "Бескид" – "Колос Городенківщини" – 1:3
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – "Карпати" Б-О – 1:2
  • "Карпати" Б – ФК "Битків" – 0:1
  • ФК "Калуш" – ФК "Галич" – 2:1
  • ФК "Турка" – "Вихор" – 1:2
  • НФК "Бурштин" – "Нафтовик" – 1:3

7 тур 24 вересня (неділя), 16:00

  • "Нафтовик" – "Бескид" – 6:1
  • "Вихор" – НФК "Бурштин" – 2:1
  • ФК "Галич" – ФК "Турка" – 1:0
  • ФК "Битків" – ФК "Калуш" – 6:1
  • "Колос Городенківщини" – "Придністров'я" – 3:1

8 тур 1 жовтня (неділя), 15:00

  • "Бескид" – "Придністров'я" – 0:0
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – "Колос Городенківщини" – 2:2
  • ФК "Калуш" – "Карпати" Б-О – 1:0
  • ФК "Турка" – ФК "Битків" – 1:1
  • НФК "Бурштин" – ФК "Галич" – 0:0
  • "Нафтовик" – "Вихор" – 1:1

9 тур 8 жовтня (неділя), 15:00

  • "Вихор" – "Бескид" – 2:0
  • ФК "Галич" – "Нафтовик" – 3:0
  • ФК "Битків" – НФК "Бурштин" – 1:1
  • "Карпати" Б-О – ФК "Турка" – 2:0
  • "Колос Городенківщини" – "Карпати" Б – 6:1
  • "Придністров'я" – "Тепловик-ДЮСШ №3" – 3:2

10 тур 15 жовтня (неділя), 15:00

  • "Бескид" – "Тепловик-ДЮСШ №3" – 0:1
  • "Карпати" Б – "Придністров'я" – 0:6
  • ФК "Калуш" – "Колос Городенківщини" – 0:5
  • НФК "Бурштин" – "Карпати" Б-О – 0:0
  • "Нафтовик" – ФК "Битків" – 2:1
  • "Вихор" – ФК "Галич" – 1:4

11 тур 22 жовтня (неділя), 15:00

  • ФК "Галич" – "Бескид" – 4:0
  • ФК "Битків" – "Вихор" – 4:0
  • "Карпати" Б-О – "Нафтовик" – 2:3
  • "Колос Городенківщини" – ФК "Турка" – 3:1
  • "Придністров'я" – ФК "Калуш" – 9:0

12 тур 29 жовтня (неділя), 15:00

  • ФК "Калуш" – "Тепловик-ДЮСШ №3" – 0:8
  • ФК "Турка" – "Придністров'я" – 1:1
  • НФК "Бурштин" – "Колос Городенківщини" – 0:0
  • "Вихор" – "Карпати" Б-О – 2:5
  • ФК "Галич" – ФК "Битків" – 3:0

13 тур 5 листопада (неділя), 14:00

  • ФК "Битків" – "Бескид" – 3:0
  • "Карпати" Б-О – ФК "Галич" – 0:1
  • "Колос Городенківщини" – "Нафтовик" – 1:0
  • "Придністров'я" – НФК "Бурштин" – 0:0
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – ФК "Турка" – 4:0

 

 

ДРУГЕ КОЛО

14 тур

квітня (неділя), --:--

  • "Бескид" – ФК "Калуш" – -:-
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – НФК "Бурштин" – -:-
  • "Придністров'я" – "Нафтовик" – -:-
  • "Колос Городенківщини" – "Вихор" – -:-
  • "Карпати" Б-О – ФК "Битків" – -:-

15 тур

10 квітня (вівторок), 16:00

  • "Карпати" Б-О – "Бескид" – 3:0
  • ФК "Галич" – "Колос Городенківщини" – 3:0
  • "Вихор" – "Придністров'я" – 2:0
  • "Нафтовик" – "Тепловик-ДЮСШ №3" – 0:0
  • ФК "Турка" – ФК "Калуш" – 1:4

16 тур

15 квітня (неділя), 16:00

  • "Бескид" – ФК "Турка" – 1:1
  • ФК "Калуш" – НФК "Бурштин" – 1:0
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – "Вихор" – 0:2
  • "Придністров'я" – ФК "Галич" – 0:6
  • "Колос Городенківщини" – ФК "Битків" – 0:1

17 тур 22 квітня (неділя), 16:00

  • "Карпати" Б-О – "Колос Городенківщини" – 1:0
  • ФК "Битків" – "Придністров'я" – 2:1
  • ФК "Галич" – "Тепловик-ДЮСШ №3" – 2:0
  • "Нафтовик" – ФК "Калуш" – 2:1
  • НФК "Бурштин" – ФК "Турка" – 1:1

18 тур 29 квітня (неділя), 16:00

  • "Бескид" – НФК "Бурштин" – 1:4
  • ФК "Турка" – "Нафтовик" – 0:4
  • ФК "Калуш" – "Вихор" – 0:1
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – ФК "Битків" – 1:1
  • "Придністров'я" – "Карпати" Б-О – 1:3

19 тур 6 травня (неділя), 17:00

  • "Колос Городенківщини" – "Бескид" – 3:0
  • "Карпати" Б-О – "Тепловик-ДЮСШ №3" – 3:3
  • ФК "Галич" – ФК "Калуш" – 3:0
  • "Вихор" – ФК "Турка" – 2:2
  • "Нафтовик" – НФК "Бурштин" – 0:1

 

20 тур13 травня (неділя), 17:00

  • "Бескид" – "Нафтовик" – 0:2
  • НФК "Бурштин" – "Вихор" – 1:0
  • ФК "Турка" – ФК "Галич" – 0:6
  • ФК "Калуш" – ФК "Битків" – 3:2
  • "Придністров'я" – "Колос Городенківщини" – 1:3

21 тур

травня (неділя), --:--

  • "Придністров'я" – "Бескид" – -:-
  • "Колос Городенківщини" – "Тепловик-ДЮСШ №3" – -:-
  • "Карпати" Б-О – ФК "Калуш" – -:-
  • ФК "Битків" – ФК "Турка" – -:-
  • ФК "Галич" – НФК "Бурштин" – -:-
  • "Вихор" – "Нафтовик" – -:-

22 тур

травня (неділя), --:--

  • "Бескид" – "Вихор" – -:-
  • "Нафтовик" – ФК "Галич" – -:-
  • НФК "Бурштин" – ФК "Битків" – -:-
  • ФК "Турка" – "Карпати" Б-О – -:-
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – "Придністров'я" – -:-

23 тур

червня (неділя), --:--

  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – "Бескид" – -:-
  • "Колос Городенківщини" – ФК "Калуш" – -:-
  • "Карпати" Б-О – НФК "Бурштин" – -:-
  • ФК "Битків" – "Нафтовик" – -:-
  • ФК "Галич" – "Вихор" – -:-

24 тур

червня (неділя), --:--

  • "Бескид" – ФК "Галич" – -:-
  • "Вихор" – ФК "Битків" – -:-
  • "Нафтовик" – "Карпати" Б-О – -:-
  • ФК "Турка" – "Колос Городенківщини" – -:-
  • ФК "Калуш" – "Придністров'я" – -:-

25 тур

червня (неділя), --:--

  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – ФК "Калуш" – -:-
  • "Придністров'я" – ФК "Турка" – -:-
  • "Колос Городенківщини" – НФК "Бурштин" – -:-
  • "Карпати" Б-О – "Вихор" – -:-
  • ФК "Битків" – ФК "Галич" – -:-

26 тур

червня (неділя), --:--

  • "Бескид" – ФК "Битків" – -:-
  • ФК "Галич" – "Карпати" Б-О – -:-
  • "Нафтовик" – "Колос Городенківщини" – -:-
  • НФК "Бурштин" – "Придністров'я" – -:-
  • ФК "Турка" – "Тепловик-ДЮСШ №3" – -:-