ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ТЛУМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ

Дата: 27.04.2017 15:43

На черговому четвертому засіданні виконавчого комітету Тлумацької міської ради, об’єднаної територіальної громади, яке відбулось 27 квітня в малому залі Тлумацької РДА під головуванням міського голови Романа Круховського, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади. В роботі засідання виконкому також взяли участь секретар міської ради Ігор Денькович, перший заступник міського голови Андрій Радовець, заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Мандар.

Розглянуто питання порядку денного про затвердження інструкції з діловодства у виконавчих органах Тлумацької  міської ради об’єднаної територіальної громади, про затвердження номенклатури справ виконавчого комітету Тлумацької  міської ради об’єднаної територіальної громади, про затвердження плану соціально-економічного та культурного розвитку Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади на 2017 рік, про затвердження порядку надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами на території Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади, про затвердження тарифів на вивіз твердих побутових відходів на території Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади та про надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим категоріям  громадян.

Згідно розглянутих питань членами виконавчого комітету були прийняті відповідні рішення.