Волейбольний клуб «Кутище» завоював звання чемпіона області серед команд першої ліги!

Впродовж 29-30 квітня у спорткомплексі міста Тлумача відбувся «Фінал чотирьох» чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд першої ліги сезону 2016-2017 років, який відкрив міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський. У фіналі приймали участь волейбольні клуби «Кутище» (село Кутище), ВК «Медик» (м. Івано-Франківськ), ВК «Заболотів» (селище Заболотів) та ВК «Нафтохімік» (м. Калуш).

Завдяки впевненим перемогам над усіма командами з рахунком 3:1 волейбольний клуб «Кутище» завоював звання чемпіона області серед команд першої ліги. Другими були волейболісти з Калуша, третіми ВК «Медик» - четвертими ВК «Заболотів».