Презентація виставки-панорами «Хай буде світлим день твій, Україно!»

Правічна і нескорена земля

Хлібами сходить у прийдешнюднину.

Допокисвітить праведна зоря –

ШануймоУкраїну!

Цього року народ України святкує 26 річницюНезалежності України, здійснення споконвічної мрії наших предків, які хотіли бути господарями на своїй багатій, прекрасній українській землі.

З цієї нагоди Тлумацька центральна бібліотека презентувала розгорнуту книжкову виставку-панораму «Хай буде світлим день твій, Україно!», яка відтворює хронологічні сторінки в історії незалежної України, висвітлює питання процесів становлення української державності, показує внесок громадян держави у її звеличення і процвітання та як світ відкриває для себе незалежну Україну. Нехай у цей величний день усім буде радісно, а національне  свято духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у домівки кожного щастя та добро, порозуміння та згуртованість, мир і любов!!!

Тож запрошуємо всіх бажаючих до перегляду виставки, адже наше минуле і сьогодення відтворене на сторінках книг. Читайте! Нехай ваші серця будуть відкриті для всього нового. І як би не змінювався світ, куди б не закинула доля, завжди зберігайте у серці всі ті духовні скарби, які перейшли у спадок від попередніх поколінь. А прочитані книги завжди допоможуть вам донести їх крізь час і простір, крізь терни до майбутніх поколінь.

Нехай живе в віках, славне ім'я твоє, рідно Україно !

Зі святом Вас, з Днем Незалежності України !