Літературна зустріч із Ольгою Слоньовською та Володимиром Шовкошитним

Дата: 22.09.2017 15:33

22 вересня в читальному залі бібліотеки тлумацького ОТГ відбулась літературна зустріч вчителів та бібліотекарів Тлумаччини із письменницею й поетесою, професором Прикарпатського національного університету, автором 49 наукових та методичних педагогічних книг, багатьох збірок поезій та публіцистики, лауреатом міських, обласних та всеукраїнських премій Ольгою Слоньовською та українським поетом, письменником, доктором філософії, професором кафедри політології Міжнародної Кадрової Академії, автором понад 20 книг прози і поезії, наукових статей і публіцистики, сценаріїв художньо-публіцистичних фільмів, лауреатом всеукраїнських та Міжнародних премії, директором видавництва «Український пріоритет» Володимиром Шовкошитним. Ольга Слоньовська презентувала свою нову книгу «Упольоване покоління», яка є продовженням грандіозного роману «Дівчинка на кулі», за який у 2012 році авторка отримала гран-прі на конкурсі «Коронація слова». Володимир Шовкошитним презентував, як власні доробки, так і книги авторів видавництва «Українського пріоритету». Тлумацька бібліотека отримала в подарунок науково-популярний ілюстрований журнал «Пам’ятки України» та декілька книг, а всі бажаючі, мали можливість придбати їх із підписами авторів.