До тріумфу не вистачило пів кроку

Дата: 31.07.2017 08:35
Кількість переглядів: 678

Фото без опису

У неділю, 30 липня, збірна України з футболу поступилася у фіналі Дефлімпіади-2017 господарю турніру Туреччині у серії післяматчевих пенальті.

Протягом матчу обидві команди продемонстрували непоступливість, наполегливість, жагу до перемоги та бажання бути першими. І хоча наші хлопці протягом матчу мали незначну перевагу, однак втілити її в реалізацію не вдалося. Одним з найкращих на полі був тлумачанин Володимир Рій, який максимально віддався грі, а тому через невелику втому був замінений на 74-й хвилині матчу.

Ні основний час, ні екстра-тайми переможця не виявили. Все вирішилось у серії післяматчевих пенальті. Туреччина – Україна – 0:0 (по пен. – 4:3).