ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ІV СЕСІЇ ТЛУМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 09.03.2017 08:40

У вівторок, 7 березня 2017 року,  у великій залі засідань адмінбудинку Тлумацької районної ради під головуванням  міського голови Р. Круховського відбулась ІV сесія Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Згідно порядку денного розглянуто питання про затвердження Положень про відзнаки, про прийняття майна у комунальну власність, про зміну засновника, назви та затвердження статутів освітніх закладів Тлумацької об’єднаної територіальної громади, про затвердження передавальних актів, про передачу житлового будинку з балансу виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади на баланс ОСББ « Цвіт сакури», про внесення змін до рішення Тлумацької міської ради від 28.10.2016р. №332-12/2016.

Прийнято заяви від групи депутатів про утворення фракцій міської ради .

Також було розглянуто ряд інших важливих питань порядку денного щодо освіти, комунального господарства, землевпорядкування та приватизації.

З усіх питань були прийняті відповідні рішення.