Громадські слухання

Повідомляємо, що з метою врегулювання питання щодо затвердження детального плану території (ДПТ) у межах генплану міста Тлумача із врахуванням громадських інтересів, керуючись ст. ст. 8, 9, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 12 Статуту Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади:

- 18 червня 2017 року о 15.00 год. в приміщенні Народного дому м. Тлумача відбудуться громадські слухання по питанню затвердження детального  плану території для розміщення гаражів по вул. Кармелюка (позаду редакційно-видавничого комплексу (РВК) «Злагода») м. Тлумач.

До уваги громади!

Громадські слухання вважаються такими, що відбулися, незалежно від кількості присутніх осіб.