Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Сердечно вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості. Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов`ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності, щоб іх  шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, випускники, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій, гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

З повагою,

Міський голова                                                       Роман Круховський