Безоплатна правова консультація жителям Тлумацької об’єднаної територіальної громади.

20 липня 2017 року згідно графіку роботи виїзного консультативного пункту з надання безоплатної первинної правової допомоги в.о. начальника Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Рожковецькою Н.Д., в.о. начальника управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти головного територіального управління юстиції Левкуном Я.А., за участі голови Тлумацької міської ОТГ Круховського Р.П. проведено консультування з правових питань жителів Тлумацької  об’єднаної територіальної громади на базі Тлумацької міської ради.

В рамках проведеного консультування, відвідувачів цікавили питання щодо порядку виконання судових рішень, оформлення спадщини, приватизації земельних ділянок та інші.