Відбулось засідання X сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади

Дата: 10.07.2017 16:44

У понеділок, 10 липня 2017 року,  у великій залі засідань адмінбудинку Тлумацької районної ради під головуванням  міського голови Романа Круховського відбулась X сесія Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади. Згідно порядку денного розглянуто питання gро внесення змін до рішення міської ради від 05.05.2017 р. №219-7/2017 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей, батьки яких є учасниками АТО», про надання в оренду частини приміщення  котельні  Остринської  ЗОШ І-ІІ ступенів Тлумацької міської ради, про затвердження звіту про виконання міського бюджету за перший квартал 2017 року, про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік. про внесення змін до рішення міської ради  від 05.05.2017року № 214-7/2017 «Про затвердження Плану соціально-економічного і культурного  розвитку Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік». про внесення змін до рішення від 30.12.2016р. № 08-1-1/2016 «Про затвердження структури виконавчих органів Тлумацької міської ради, загальної чисельності апарату», про внесення змін до рішення міської ради від 06.04.2017р. №180-6-1/2016 «Про створення відділу освіти, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади», про внесення змін до рішення міської ради від 09 червня 2017 року № 255-8/2017, про звіт керівника комунального підприємства «Міське комунальне господарство» Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади про підсумки фінансово-господарської діяльності за перше півріччя 2017 року, про звіт керівника комунального підприємства «КРГ «Нептун» про підсумки фінансово-господарської діяльності за перше півріччя 2017 року, про надання дозволу на виготовлення технічних умов по ТП-45 в с.Остриня, про надання дозволу на виготовлення технічних умов по ТП-297 в м.Тлумач. Також було розглянуто ряд інших важливих питань порядку денного щодо землевпорядкування, приватизації та про звернення депутатів Тлумацької міської ради до голови Львівської ОДА та міського голови м. Львова. З усіх питань прийняті відповідні рішення.