Здорові діти – здорова нація!

Твердий фундамент – міцна будівля, здорові діти – здорова нація і це наше майбутнє!

Однією із важливих складових належного функціонування дошкільних навчальних закладів, забезпечення здорового харчування вихованців та дотримання санітарно-гігієнічних норм у дошкільних навчальних закладах – це належна матеріально-технічна база. Саме тому Тлумацька міська рада об’єднаної територіальної громади велику увагу приділяє цьому аспекту роботи. Одним із прикладів забезпечення даного напрямку є закупівля та передача міською радою для ДНЗ «Дюймовочка» холодильного обладнання (морозильна камера).

Сподіваємось, що це обладнання допоможе даному навчальному закладу забезпечити належне зберігання продуктів харчування для вихованців закладу – нашого майбутнього.