Тематична книжкова виставка до 75-річчя створення УПА

Тематична книжкова виставка

«Усі держави бились між собою. Ми ж за державу билися свою»

(до 75-річчя створення УПА)

13 жовтня під час проведення конкурсу виконання повстанської пісні серед учнівської молоді Тлумаччини, у Народному домі  працівниками центральної бібліотеки Тлумацького ОТГ була організована тематична книжкова виставка «Усі держави бились між собою. Ми ж за державу билися свою» (до 75-річчя створення УПА).

На виставці були представлені книги про діяльність Української повстанської армії, багатотомний «Літопис Повстанської Армії» та світлини бійців УПА.

Молоді відвідувачі виставки звернули особливу увагу на видання і статті з періодики, які могли б показати не лише історичне тло і епопею битв, а душевний стан бійців і їх родин, трагічні і радісні життєві історії простих українських сімей.