Перший трофей 2018 року

Волейболісти Тлумацької ОТГ завоювали перший серйозний трофей цього року. 11 березня СК «ПРИБИЛІВ» став володарем кубка області з волейболу серед чоловічих команд сезону 2017-2018 років. Цей трофей вдалося здобути під час фіналу чотирьох між командами ВК «НТУНГ» (Івано-Франківськ), СК «УНІВЕРСАЛ» КФВ (Івано-Франківськ), ВК «ЗАХІДРЕМБУД» (Бурштин) та  СК «ПРИБИЛІВ» (с.Прибилів, Тлумацька ОТГ). Завдяки наполегливості та праці всіх причетних до СК «ПРИБИЛІВ», наша команда своєю працею і наполегливістю пише нові сторінки історії тлумаччини.

Вдячні всім, хто завжди поряд і підтримує нашу команду - від президента клубу, до кожного вболівальника.

Вітаємо всіх із заслуженою перемогою!