З Днем Збрoйних сил України!

Дата: 06.12.2017 09:51

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних сил України, військовозобов’язані, бійці добровольчих батальйонів!!

Щирo вітаю Вас із прoфесійним святoм – Днем Збрoйних сил України!

Без власної сильної та боєздатної армії неможливо гарантувати державі стабільність, безпеку та гідне місце у міжнародній спільноті.

У нелегкий для країни час, солдати та офіцери української армії, виявляючи глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для забезпечення надійної оборони Вітчизни, її недоторканності та територіальної цілісності.

В умовах зовнішньої загрози, яка нависла над Україною, громадяни – справжні патріоти – добровольцями вступали до лав Збройних сил України – об’єднуючись заради перемоги.

Упевнений, що навіть у найскладніших умовах вони не зрадять присязі, залишатимуться гарантом стабільності та безпеки України, гордістю її народу. Разом ми подолаємо зовнішню загрозу, що нависла над нашою рідною країною, адже правда на нашому боці.

Нехай славетні подвиги дідів та прадідів, щира любов до України надихають Вас на нові звершення у шляхетній справі служіння рідному народові. А ми, у свою чергу, зробимо все можливе, аби зігріти серця військовослужбовців дієвою підтримкою.

Український народ складає Вам свою шану та глибоку вдячність за вірність присязі, мужність, стійкість, героїзм та волю.

Прийміть слова щирої вдячності за Вашу нелегку, але таку благородну справу!

Щастя, добра, злагоди та Божого Благословіння Вам і Вашим родинам. Мирного неба всім нам над нашою рідною громадою та Україною.

Слава Збройним силам України! Слава Україні!

З повагою,

Міський голова                                                                      Роман Круховський