Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Знай наших!

     За результатами робіт гуртка технічного моделювання та декоративно-прикладного мистецтва вихованців Тлумацького БДЮТ, проведених Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості, обласних змагань  та  інших виставок –конкурсів, під керівництвом Цимбалістого Володимира Васильовича, досягнуто високих результатів:

 

І.  Всеукраїнська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з  початкового технічного моделювання.

13.07.2016р. м.Київ № 06-11/1

1. Смалюга Ярослав    ІІ місце

2. Мазуренко Іван        ІІІ місце

3. Шкрабюк Василь     ІІІ місце

4. Фицик Остап            ІІІ місце

__________________________________________________________________________________________________________

 

ІІ. Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості  учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі Україно!».

    5. Артим Дмитро             ІІ місце

    6. Артим Тарас                 ІІ місце

    7. Стефанищів Андрій     ІІ місце

    8. Білуник Анатолій         ІІ місце (комбайн) та ІІІ місце (БТР)

    9. Юзвак Юлія                  ІІІ місце

  10. Лаврук Петро               ІІІ місце

  11. Фуштей Роман             ІІІ місце («Рено») та ІІІ місце (трактор)

    _____________________________________________________________________________________________________________

 

ІІІ. Обласні змагання з початкового технічного моделювання учнів молодшого    

      шкільного віку.

Наказ № 200 від 04.04.2017р.

   12. Маркевич Максим         ІІ місце

   13. Шкрабюк Василь           ІІ місце

   _____________________________________________________________________________________________________________

 

IV. Обласні відкриті змагання з ракето модельного спорту.

Наказ № 372 від 01.07.2016р.

  14. Фуштей Роман                  ІІІ місце

  ______________________________________________________________________________________________________________

 

V. Обласна виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового    

      шкільного віку.

24.04.2017р.

15. Іванішин Богдан                  ІІ місце

16. Круховський Ігор                ІІІ місце

17. Чаплінський Володимир    ІІ місце

 ______________________________________________________________________________________________________________

 

VІ. Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». 

18. Шолоп Іван                    І місце

19. Артим Тарас                  ІІ місце

20. Білуник Анатолій          ІІ місце

21. Мандар Василь              І місце

  ______________________________________________________________________________________________________________

«Український космос»

22. Юзвак Юлія                    ІІ місце

23. Горін Станіслав              І місце

  ______________________________________________________________________________________________________________

VІІ. Цимбалістий Володимир Васильович

        «За високий рівень підготовки призів»

Наказ № 200 від 04.04.2017р.

19-цять гуртківців

 

    

  



« повернутися до списку новин