Відбулось засідання робочої групи

У четвер, 2 березня, в приміщенні Тлумацької міської ради, з метою попереднього розгляду питань, які виносяться на пленарне засідання чергової сесії міської ради, відбулось засідання робочої групи з питань розподілу та визначення порядку забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій, в тому числі учасників АТО, а також членів сімей військовослужбовців, загиблих та поранених  у зоні проведення антитерористичної операції яке провів перший заступник міського голови Андрій Радовець. На засіданні були присутні міський голова Роман Круховський, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ігор Одуд а також члени робочої групи. На порядку денному засідання робочої групи  розглянуто заяви учасників АТО, що поступили до міської ради.

За результатами розгляду було визначено ряд осіб - учасників бойових дій, щодо забезпечення їх земельними ділянками. Робочою групою рекомендовано сесії міської ради  надати учасникам АТО двадцять вісім земельних ділянок в ур. «Корінь».