Бібліотечно - бібліографічний урок ««Ключ» до бібліотеки».

16 листопада уПублічній бібліотеці Тлумацької ОТГ  відбувся  бібліотечно - бібліографічний урок ««Ключ» до бібліотеки», метою якого  було ознайомити   учнів Тлумацької  гімназії  з книжковим фондом, картотеками та каталогами, книжковими виставками та правилами користування бібліотекою. Учні дізнались про цікаві факти із історії виникнення бібліотеки , про важливу роль  книги у житті кожного із нас.

Також було акцентовано увагу на  фонд довідково – бібліографічного  апарату (ДБА ), який є орієнтиром у швидкому пошуку тої чи іншої інформації з різної тематики, наданорекомендації, як правильно користуватись енциклопедичними  та словниковими виданнями в тому числі картотеками та каталогами.Недарма ДБА називають ще головним «мозком» бібліотеки, адже тут зібрана  важлива  інформація про все і про вся.

Ми надіємось, що знання які  учні почерпнули,  допоможуть їм у подальшому навчанні та в різних життєвих ситуаціях.