Історичний урок-пам’яті “Україна: крізь віки і серця…”.

Дата: 20.11.2017 10:35

У мить тяжку в нестерпній тій образі,

На барикадах зібраних зі снігу.

Стояла гідність у ясній звитязі,

Поклавши хіт історії у книгу.

Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України.

Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

У Публічній бібліотеціТлумацькоїОТГ із студентами  коледжу ЛНАУ проведено історичний урок пам’яті “Україна: крізь віки і серця…”, на якому ішла мова про Революцію Гідності, яка не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а й показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас.

Під час заходу було презентованокнижкову виставку-пам’ять“І останній їх погляд-небо крізь віко щитів», де представленіматеріали про Майдан, Небесну Сотню та новітню історію в документально-художній літературі,фотоальбоми «Від майдану до АТО», книгу-альбом  пам’яті  полеглих за Україну (воїнів Івано-Франківської області).

Запрошуємо  користувачів бібліотеки завітати до центральної  бібліотеки і переглянути виставку.