Година поезії «Вільні творять майбутнє» (присвячена Дню Гідності і Свободи )

21 листопада в нашій країні відзначається День Гідності і Свободи, встановлений на честь початку в цей день двох революцій в українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

З нагоди свята бібліотекарітлумацької бібліотеки для дітей спільно з 7-А класом ТЗОШ  та класним керівником Рекрутяк Юлією, було проведено годину поезії «Вільні творять майбутнє». Під час заходу, ведучі нагадали про події, що відбувались на майдані 2013-2014 років, а користувачі бібліотеки читали поезії, що були написані під впливом переживань тих страшних і доленосних днів, що сколихнули не одну юну душу.

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 роках, адже ця подія сколихнула весь світ.

Хочеться вірити, що Україна для кожного з наших читачів найрідніша, найкраща і вони цілком свідомі своєї причетності до розбудови нашого спільного дому й відповідальності за нього.