Обласний фестиваль-конкурс виконавської майстерності творчих колективів Тлумацької дитячої музичної школи

Дата: 20.03.2018 11:03

У понеділок, 19 березня, в Дитячій музичній школі Тлумацької міської ради ОТГ пройшов обласний фестиваль-конкурс виконавської майстерності творчих колективів.

Захід проходив у приміщенні Тлумацького народного дому та дитячої музичної школи. Глядачам були представлені виступи 11 колективів дитячої музичної школи, а саме оркестрів народних та духових інструментів, хору, піаністів, скрипалів, ансамблів баяністів-акордеоністів, вокальних ансамблів.

На заході були присутні міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський, заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Мандар, начальник відділу культури та туризму Іванна Ковбас та методист Обласного навчально методичного центру культури і туризму Прикарпаття Тамара Присяжнюк, викладачі, методисти, завідуючі відділів Івано-Франківського музичного училища ім. Д. Січинського.

Фестиваль-конкурс проходить з метою визначення рейтингової оцінки дитячих музичних шкіл області, за якою Тлумацька дитяча музична школа займає 11 місце.

Щиро дякуємо усім учасникам та організаторам заходу.