“Хлопці-Налиснички” з Івано-Франківщини повернули всі крісла тренерів на “Голос Діти-4”

5 листопада, у четвертому сезоні проекту Голос. Діти-4″ взяли часть хлопці з Івано-Франківщини – дует “Хлопці-Налиснички” :  Денис Довірак  та Святослав Стеф’юк (наш земляк з м. Тлумача).

“Хлопці-Налиснички” присвятили свій виступ усім жінкам та підкорили серця глядачів, виконавши пісню «Thinking out loud».

Маленькі вокалісти вразили і суддів. Хлопці не тільки пройшли далі, але й повернули своїм співом усі тренерські крісла. До них повернулися Надя Дорофєєва та Позитив із популярного гурту “Время и Стекло”, співачка Наталія Могилевська та мультиартист MONATIK. Дует “Хлопці-Налиснички” обрав тренером Дмитра Монатика.

Бажаємо нашому землякові пройти у проекті як можна дальше та реалізувати свій творчий потенціал!!!