Фольклорний колектив «Переспіви» с. Колінці на фестивалі «Свято хліба» в м. Івано-Франківськ

Дата: 04.09.2017 11:50

3 вересня на площі Ринок м. Івано-Франківськ проходив уже традиційний фестиваль «Свято хліба», в якому взяв участь народний аматорський фольклорний колектив «Переспіви» клуб с. Колінці (керівник Руслана Водославська) за сприянням відділу культури та туризму Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади. Колектив відтворив давній автентичний обряд «Обжинки»,що відображає самобутність українських традицій. У заході взяли участь більше 50 учасників з усієї України. Вони представили традиційні українські вироби: вишиті сорочки, продукцію бджільництва, прикраси, виготовлені українськими майстринями власноруч та вироби хлібопекарської промисловості.