Презентація проекту «6 кроків до безпеки громади: досвід громад Самбірщини Львівської області»

Дата: 30.10.2017 11:59

У вівторок, 31 жовтня 2017 р. о 10:00 год. у приміщенні зали засідань Тлумацької районної ради (м. Тлумач, вул. Макуха 12) відбудеться Презентація проекту з питань безпеки громад.

Учасники презентуватимуть вже реалізований проект на Самбірщині та оголосять про початок аналітичної роботи над подібним пілотним системним безпековим проектом на Прикарпатті в громадах на Тлумацькій землі.

Експертно для впровадження такого проекту було визначено пріоритетність громад - Тлумацької міської, Олешанської сільської об’єднаних територіальних громад і населених пунктів Тлумацької районної ради.

На презентацію проекту запрошуються представники громад Тлумацького району, Тлумацької міської та Олешанської сільської об’єднаних територіальних громад Івано-Франківської області, депутати рад та члени виконкомів, службовці органів державної влади та місцевого самоврядування, представники МВС, ДСО, інших силових і фіскальних структур, ветеранських організацій, наукового та експертного середовища, представники мистецького, освітянського середовища, технічні спеціалісти, медики та фахівці ветеринарної і санітарно-епідеміологічної служби, служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, спеціалісти лабораторій, працівники фінансових установ, економісти, громадсько-політичні діячі, активісти, волонтери, представники медіа, духовенство, представники ділових кіл та активні громадяни.

Учасники презентації:

Олег Ільків, керівник юридичного відділу Центру правових та політичних досліджень «СІМ», керівник проекту

Лідія Тополевська, директор Центру правових та політичних досліджень «СІМ»

Віталій Кімак, голова Самбірської районної ради Львівській області

Ігор Ткач, інформаційний аналітик, координатор проекту в Івано-Франківській області

Метою даного проекту є напрацювання концепції безпеки та механізму зворотного зв’язку місцевої влади з громадою для вирішення внутрішніх проблем безпеки в громадах за допомогою взаємодії між поліцією, громадою та місцевою владою – так звана модель «community policing».

Громадам буде запропоновано:

- згідно методології визначити загрози власній безпеці громад;

- налагодити співпрацю між громадою, поліцією та місцевою владою;

- сформувати пріоритети, які дозволять зробити життя громади безпечнішим.

Дана модель, яка була апробована на Львівщині у Самбірському та Старосамбірському районах, пропонується для поширення в Тлумацькому районі Івано-Франківської області.

Організатор презентації – ГО Центр правових та політичних досліджень «СІМ».

Контактна особа: Ігор Ткач, тел. +38-067-4265167