Громадські слухання

З метою врегулювання питання щодо затвердження детального плану території (ДПТ) у межах генплану міста Тлумача, із врахуванням громадських інтересів, керуючись ст. ст. 8, 9, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Статуту Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади:

10 грудня 2017 року о 13.00 год.  в приміщенні Народного дому м. Тлумач відбудуться громадські слухання по питанню:

• щодо розгляду та затвердження детального плану території (ДПТ) земельної ділянки гр. Олійник М.В. для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку та господарських будівель . Баланс території – загальна площа  0,0718 га. в м. Тлумач, вул. Винниченка, Івано-Франківської області.

Запрошуємо до участі у громадських слуханнях представників депутатського корпусу, органів самоорганізації населення, політичних партій, підприємств, установ та  громадськості Тлумацької міської ради ОТГ.

Тлумацька міська рада ОТГ