ЗАСЛУЖЕНА НАГОРОДА ДИРЕКТОРА ГІМНАЗІЇ

У м.Івано-Фравнківську 13 травня ц.р. відбулася урочиста академія з нагоди 20-ї річниці діяльності Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук.

На урочистості був запрошений і директор Тлумацької гімназії Сова Павло Васильович, який Міністерством освіти і науки України, Національною Академією Наук України нагороджений грамотою за високий професіоналізм, компетентність, значний особистий внесок у розвиток та діяльність Івано-Франківського обласного відділення МАН України, підтримку і виховання молоді України.

Павло Васильович  є ініціатором створення гімназійного наукового товариства, яке вже більше 20 років працює у гімназії. Починаючи із 1995року, тлумацькі гімназисти займають призові місця у обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Серед переможців і учні, науковим керівником робіт яких є директор гімназії: Ірина Масляк (2008р.), Віталія Стахурська (2015р.), Діана Шкварок (2016р.).

Прес-центр гімназії

18 травня 2017 року.