Відбулось засідання дев’ятої позачергової сесії Тлумацької міської ОТГ

Дата: 20.06.2017 13:35

Сьогодні, 20 червня, у великій залі засідань адмінбудинку Тлумацької районної ради під головуванням  міського голови Романа Круховського відбулась позачергова ІХ сесія Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади. Перед початком роботи сесії міський голова привітав грамотами футбольну команду Тлумацької об’єднаної територіальної громади за зайняте перше місце у турнірі з футболу пам’яті Ярослава Кікця, який відбувся 11 червня  на міському стадіоні «Колос».

Згідно затвердженого порядку денного розглянуто питання про внесення змін до рішення від 30.12.2016р. № 08-1-1/2016 «Про затвердження структури виконавчих органів Тлумацької міської ради, загальної чисельності апарату» та скасування рішення № 69-2/2017 від 20.01.2017р. «Про затвердження Положення про відділ культури і туризму виконавчого комітету Тлумацької міської ради», про створення Тлумацького народного дому Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області. про перелік закладів культури базової мережі Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області та про створення відділу культури та туризму Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади та затвердження Положення про відділ культури та туризму Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області.

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.