З днем медичного працівника!

У п’ятницю, 16 червня, колектив Тлумацької центральної районної лікарні відсвяткував день медичного працівника та 40-річчя лікарні. Всі присутні з великим захопленням  та задоволенням спостерігали за виступом чоловічої хорової капели «Сурма» імені  Богдана Волосянка Івано-Франківського національного медичного університету. З привітальним словом виступили голова Тлумацької  об’єднаної територіальної громади Роман Круховський, голова районної державної адміністрації Володимир Габурак, голова районної ради Василь Двояк та депутат Івано-Франківської обласної ради Богдан Станіславський, доцент кафедри соціальної медицини ІФНМУ Михайло Яворський та голова обласної профспілки медичних працівників Наталія Бирчак.