У Тлумачі відзначили День молоді

Вчора вся Україна святкувала День молоді. В рамках відзначення цього свята в Тлумачі також відбулось ряд заходів присвячених святкуванню Дня молоді та 21-й річниці Конституції України.

Розпочав програму турнір з пляжного волейболу в якому взяло участь вісім команд. У фінальному матчі зустрілись пари з села Підвербці (Гнатюк/Ковбасюк) та пара з села Кутище (Кухній/Завісяк), де перемогу святкували волейболісти з Кутищ.

Програма святкування продовжилася турніром із шахів, який відбувався на стадіоні «Колос». У запеклій боротьбі перемогу святкував Вадим Боєчко.

В 15.00 год. змагались інтелектуали Тлумаччини у грі «Що? Де? Коли?» за кубок «Вічної молодості». У перегонах взяло участь 13 команд в яких переможцями стала команда «Нова столиця». Опісля, у міському парку біля дитячого майданчика, вихованці ДНЗ «Дюймовочка» під керівництвом Галини Брезіцької провели дитячий флешмоб.

Всі учасники змагань з нагоди свята Дня молоді та Дня Конституції України були нагороджені цінними призами та грамотами Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Крім того, у рамках свята, на стадіоні «Колос» відбувся заключний 26 тур чемпіонату області з футболу між командами «Придністров’я» та «ФК Битків». Продовжив програму заходів відзначення Дня молоді та 21-ї річниці Конституції України святковий концерт «Живи та квітни українська державо!», який завершився українською дискотекою під відкритим небом.