ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ВЧИТЕЛІ, СТУДЕНТИ ТА УЧНІ!

Початок навчального року – завжди свято. Воно приходить  до нас з першим шкільним дзвоником і, повторюючись щороку, супроводжує нас все життя, щоразу викликаючи хвилююче піднесення. Свято першого дзвоника всенародне, бо немає у нас родини, якої б воно не торкалося. Все більше   освіта та наука  стають визначальними  чинниками  у розвитку суспільства.

Першого вересня усі шляхи ведуть до школи – середньої, вищої, школи життя. Розпочинається навчальний рік і для першокласників, і для молоді, яка вже отримала довгожданий студентський квиток, і для педагогів та батьків. Проте для усіх це – відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до нових знань, сподівань і звершень. Усіх, хто за покликом серця відчиняє нам двері до знань, у кого починається перший чи черговий навчальний рік, хто постійно збагачується новими надбаннями науки і практики, від щирого серця вітаю  з Днем знань.
     Хай на нелегкому шляху пізнання вашим супутником завжди буде успіх, а одержані вами знання слугують поліпшенню вашого добробуту та  розвитку нашої громади.

З повагою,

Міський голова                                           Р.Круховський