Святкування Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2017 09:21

У середу, 06 грудня, в Тлумацькому народному домі пройшов святковий концерт з нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування.

В залі зібралися учасники антитерористичної операції, волонтери, активісти, працівники органів місцевого самоврядування та громадськість Тлумача.

З вітальним словом до наших захисників звернувся голова Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Роман Круховський, який разом з заступником військового комісара Тлумацького районного військового комісаріату підполковником Сергієм Загрійчуком вручив почесні грамоти і грошові премії волонтерам та учасникам антитерористичної операції, які захищають наш спокій на Сході України.

В залі лунали тематичні пісні, танці та літературно-музичні композиції у виконанні працівників Тлумацького народного дому, учнів Тлумацької дитячої музичної школи, Тлумацької гімназії та учасників творчого об’єднання «Немеркнуче сяйво».

Щиро дякуємо усім тим, хто долучився до заходу та подарував святковий настрій нашим відважним захисникам Вітчизни.

Відділ організаційної і кадрової роботи та документообігу виконавчого комітету

Тлумацької міської ради ОТГ.