Вручення атетстатів у Тлумацькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 26.06.2017 09:25

Свято урочистого вручення атестатів, на якому були присутні випускники, батьки, гості, запрошені, відбулося у Тлумацькій ЗОШ І – ІІІ ступенів 25 червня – у День молоді. 70 ювілейний випуск школи в ході ЗНО підтвердив 1 золоту та 3 срібні медалі, 25 учнів – отримали атестати звичайного зразка. Випускники розкрили свої таланти та достойно попрощались із шкільним дитинством.

Разом із атестатом про повну загальну освіту отримав благодійну допомогу випускник Палюга Володимир, який навчався вдома за індивідуальним планом.У кожного із цих молодих українців, вчорашніх учнів, свої плани, мрії, надії. Школа свою місію виконала – дала міцні крила для польоту у доросле життя. Хай доля ваша буде чистою і величною, випускники 2017 року.