Обласна виставка до Дня матері в м. Івано-Франківську

У неділю, 14 травня,  вихованці Тлумацького Будинку дитячої та юнацької творчості та учні Братишівського НВК взяли участь в обласній виставці декоративно-прикладного мистецтва та святковому концерті присвяченому Дню матері в місті Івано-Франківську.

Жителі та гості міста зачарували вироби юних умільців із гуртків лозоплетіння, набивки на тканині, «Майстер та майстриня», тістопластики, в’язання гачком, початкового технічного моделювання, бісероплетіння, української вишивки.

А дитячі вироби з лози та моделі автомобілів і військової техніки гуртка технічної творчості відвідувачі виставки хотіли купити.

Виробами з лози так люди зацікавилися, що керівнику гуртків Каськів Д.В. зробили замовлення крісла і маленьких кріселець з лози.

Здивував глядачів своєю майстерністю виконання музичних творів єдиний в області дитячий ансамбль ксилофоністів Братишівського навчально-виховного комплексу ( керівник В.Криховецький).

Дані до сайту директора Тлумацького Будинку дитячої та юнацької творчості:

М.Ф.Серемчука.