Відбувся конкурс читців

Дата: 27.02.2017 14:34

У неділю, 26 лютого, в районному Народному домі міста Тлумача відбувся районний відбірковий етап Всеукраїнського огляду-конкурсу читців імені Тараса Шевченка, присвячений 203-ій річниці від дня його народження.

Серед 72-х учасників конкурсу були не тільки члени гуртків розмовного жанру, але й учні загальноосвітніх навчальних закладів району.

Члени конкурсного журі, до складу якого увійшли методисти районного Народного дому, представники відділу освіти РДА та товариства «Просвіта», відзначили високий рівень виконавської майстерності та сценічної культури конкурсантів у цьому році.

Свідченням тому стало Гран-прі конкурсу, яке  здобув колетив гуртка розмовного жанру Народного дому села Олеша (керівник Ольга Двірник), володарі першого місця - Богдан Рибчин (клуб с.Буківна) та Мар’яна Кузів (клуб с.Вікняни), другого - Марія Мичкодан (Народний дім с.Кутище), Ганна Водославська (клуб с.Тарасівка), сестри Доронюк (клуб с.Остриня), третього - сестри Коропецькі (клуб с.Долина), Ірина Дяків (клуб с.Живачів), Марія Зінич (клуб с.Одаївський Суходіл) та Соломія Спасюк (клуб с.Озеряни).

Колектив учасників гуртка розмовного жанру Народного дому с.Олеша та Богдан Рибчин представлятимуть наш район на обласному конкурсі в Івано-Франківську, який відбудеться 4 березня 2017 року.

Переможці районного конкурсу читців будуть відзначені під час урочистостей з нагоди 203-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка у м.Тлумачі 9 березня цього року.