Вшанування до Дня Героїв України!

Дата: 23.05.2017 14:47

Сьогодні, 23 травня, в м. Тлумачі з метою вшанування пам'яті героїзму і мужності захисників незалежності і територіальної цілісності України та з нагоди дня Героїв України міський голова Тлумацької міської ОТГ Роман Круховський та перший заступник міського голови Андрій Радовець поклали кошик квітів до підніжжя пам'ятника Борцям за волю України, до могил Віталія Козака з міста Тлумача та Андрія Фігурного з села Надорожна, які героїчно загинули на сході нашої держави. До вшанування також долучилися учасники АТО, громадяни міста.

«Дуже важливо пам’ятати про подвиги Героїв України, адже вони назавжди змінили нашу історію та сколихнули не лише Україну, а й увесь світ. Ці люди віддали своє життя, відстоюючи права всього українського народу, домагаючись справедливості та кращого майбутнього для нашої  неньки України»,- сказав міський голова Роман Круховський.