Проведено спільну позачергову п’яту сесію міської ради та позачергову дванадцяту сесію районної ради

Дата: 15.03.2017 14:59

У середу, 15 березня, у Великій залі засідань адмінбудинку районної влади під головуванням міського голови Тлумацької об’єднаної територіальної громади Романа Круховського та голови районної ради Василя Двояка відбулася спільна позачергова п’ята сесія Тлумацької міської ОТГ та позачергова дванадцята сесія районної ради. В роботі сесії взяли участь заступники міського голови та керівники сруктурних підрозділів, директори шкіл Тлумацького району, керівники установ та організацій, учасники АТО та громадскість міста.

Під час роботи сесії було розглянуто та прийнято звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні.