В закладах загальної середньої освіти Тлумацької ОТГ відзначили День української писемності та мови

Щорічно 9 листопада українці всього світу відзначають День української писемності та мови. В цей день в закладах загальної середньої освіти Тлумацької ОТГ відбулись урочистості , присвячені  Дню української писемності та мови.

З метою  сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання пошани до мови свого народу  в цей день проведено I етап  XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти.

З великою охотою учні 5-11 класів та педагогічні  колективи  написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності під диктовку улюбленого всіма Олександра Авраменка, автора численних підручників, доцента Київського університету імені Б. Грінченка.