Нарада у Тлумацькій РДА

Дата: 23.02.2017 15:21

У четвер, 23 лютого, керівник апарату районної державної адміністрації Іван Шкварок провів нараду з питань децентралізації та виконання повноважень органами місцевого самоврядування в умовах добровільного об’єднання територіальних громад.

На нараду запрошувались окрім сільських голів місцевих рад, що за перспективним планом увійдуть до новоствореної Олешанської об’єднаної  територіальної громади, секретарі цих рад. Участь у нараді взяли голова районної виборчої комісії Галина Ціник, начальник відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Нічведа, начальник фінансового управління РДА Світлана Овчарчин, секретар Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Ігор Денькович.

Перші вибори до Олешанської ОТГ, Тлумацького району, відбудуться 30 квітня цього року, а увійдуть до її складу Делівська, Будзинська, Долинська, Озерянська та Олешанська сільські ради.

Нарада носила інформативний характер, а більшість запитань її учасників стосувалися виконання повноважень органами місцевого самоврядування в умовах добровільного об’єднання територіальних громад.

Власним досвідом роботи у питаннях організації діяльності новоствореної об’єднаної територіальної громади ділився секретар Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Ігор Денькович. За його словами, після об’єднання Тлумацька громада стала самоврядною, оскільки розширились повноваження, а місцеве самоврядування володіє більшими фінансовими можливостями для розвитку населених пунктів об’єднаної громади.