Вітання зі святом Преображення Господнього, з Великим Спасом!

Прийміть найщиріші вітання зі святом Преображення Господнього, з Великим Спасом!

Згідно із християнською традицією, Преображення Господнє - це свято, встановлене на згадку про велику подію з життя Ісуса Христа, коли Він, здійснивши половину свого земного служіння і достатньо довівши свою божественність вченнями та чудесами, вирішив ще особливим чином показати учням славу свого Божества.
Преображення показало наявність в Ісусі подвійної природи - божественної та людської. При Преображенні було явлення Сина при свідченні Батька і Святого Духа, тобто, явлення усіх ликів Святої Трійці. Під час цього не сталося зміни божественної природи Христа, - навпаки, його божественність була виявлена у його людській природі.
         Також, Віковічне християнське свято Спаса – свято земних благодатних плодів та хліба, свято нового урожаю. А для прихожан Храму Преображення Господнього УАПЦ  міста Тлумач та  храму «Трьох святих» села ПрибилівТлумацької міської об’єднаної  територіальної громади  – це ще й Храмове свято.

Тож, нехай Боже благословення ніколи не покидає нашу рідну громаду , нашу Україну і допомагає у скрутні хвилини! Бажаю всім миру, спокою, благополуччя в родинах! Нехай вірними супутниками у вашому житті будуть здоров’я, щастя, всеперемагаюча любов, нетлінна віра та світла надія!

З повагою та шаною,

об’єднаної територіальної громади                           Роман Круховський