Шановні жителі громади!

Вітаю усіх з прийдешнім чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки. День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню до єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Українська вишиванка - яскравий приклад і підтвердження тому без чого важко уявити українську культуру та історію. Символічними кольорами – червоний та чорний, як у пісні, пройнята вся історія нашого народу. Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом.

Вишиванка — наша національна святиня. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

Бажаю Всім нам укріплення української ідентичності заради процвітання нашої України!

З повагою,

Міський голова                                                 Роман Круховський