Таланти Тлумаччини!

Днями в м. Скадовськ, на березі Чорного моря,  пройшов 15-й ювілейний фестиваль «Чорноморські Ігри». Прикарпаття на фестивалі, обійшовши понад 200 учасників відбору, представляли дует: Денис Довірак та Святослав Стеф’юк і солістка Вікторія Рутковська.

В півфіналі за призові місця в різних категоріях змагалися понад 50 учасників, середних було відібрано по 3 учасники в фінал, яких оцінювали члени журі: Руслан Квінта, Валентин Коваль, Віталій Дроздов, Олена Мозгова, Дзідзьо, Тіна Кароль, «Время и Стекло», Потап і Настя, Олег Боднарчук.

Окрім того, юні артисти отримали чудові призи: відзнаку фестивалю, можливість записати пісню у топовій студії, колонку, тощо. Дует учасників з м. Івано-Франківська виборов почесне третє місце і удостоївся відкривати Гала-концерт новим Гімном фестивалю, який написав артист Дмитро Монатік.

За час перебування у Скадовську маленькі артисти відвідали багато тренінгів з відомими особистостями, які ділилися цінними порадами із свого музичного досвіду, було багато розваг і екскурсій. Діти отримали безліч вражень від конкурсу і називають «Чорноморські ігри» найкращим конкурсом-фестивалем.