Шановна громадо!

В це щасливе і радісне свято Вербної неділі хочеться від усієї душі побажати вам мирного неба над головою, удачі, родинного щастя і благополуччя. Нехай всі негаразди обходять вас стороною, а міцні гілки верби відганяють від вас нещастя. Ці милі і красиві «котики» на ваших освячених вербах, обов'язково принесуть у ваш будинок успіх і стануть його надійним оберегом. Нехай кожного члена вашої родини супроводжує удача, в серці прокинеться радість і сміх. Також нехай посмішка з ваших уст не сходить, і ви будете щиро радіти кожному світлому дню, який дарує нам наш Господь Бог і син його Ісус! Всіх благ Вам у цей святковий день і наступні дні, хай береже ваші серця тепло Боже, а душі – щира віра в нього!

З повагою,

Тлумацької об’єднаної

територіальної громади                                                                      Роман Круховський