Село Гринівці відроджує свої духовні традиції

З появою завідуючого клубом с.Гринівці, почалося відновлення культурно-мистецького життя села. Василь Гринюк згуртував навколо себе велику кількість мешканців села - від найменших, до людей похилого віку фольклорного колективу під назвою «Розмай».

Так, 11-12 лютого в с. Гринівці Тлумацької ОТГ  пройшло святкове дійство «Сільська Розколяда», яка згуртувала православну і греко-католицьку релігійні громади села.

У неділю, 11 лютого, біля Автокефальної православної церкви с. Гринівці фольклорний колектив «Розмай» (керівник В. Гринюк) представив жителям села різдвяне театралізоване дійство з колядками та щедрівками у виконанні учасників колективу.

Продовження «Сільської Розколяди» відбулося у понеділок, 12 лютого, біля Української греко-католицької церкви с. Гринівці.

З вітальним словом до громади звернулися священнослужителі храмів села і побажали усім миру та злагоди. Люди вітали один одного, бажали щастя, здоров’я  та з нетерпінням чекають наступного культурно-мистецького заходу у рідному селі.