Дорогі вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Тлумацької об’єднаної територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня вихователя і всіх дошкільних працівників!

Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.
     Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, добра, успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають Вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми, а життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

З повагою,

Міський голова                                                      Роман Круховський