ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 26.04.2018 14:22

Роздрібна торгівля області у січніберезні 2018 року

Головне управління статистики інформує. Через роздрібну торгову мережу підприємств (юридичних осіб та фізичних осіб–підприємців)  області, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у січні–березні 2018р. населенню реалізовано товарів на 4,7 млрд.грн. Індекс обсягу обороту роздрібної торгівлі у порівняних цінах до січня–березня попереднього року (враховуючи індекс споживчих цін) становив 106,2%      (в Україні – 107,6%).

У розрахунку на одну особу населення у січні–березні поточного року у середньому за місяць підприємствами (юридичними особами та фізичними особами–підприємцями), основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, реалізовано товарів у роздріб на 1145 грн (по Україні –  на 1648 грн).

Через  торгову мережу підприємств (юридичних осіб) продано товарів на 2,8 млрд.грн, що у порівнянних цінах на 6% більше обсягу січня–березня попереднього року.

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2018

При використанні інформації посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Про виконання будівельних робіт підприємствами  Івано-Франківської  області у січні–березні 2018 року

Головне управління статистики інформує. У січні–березні 2018р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 317,3  млн.грн, або 1,7% загальнодержавного обсягу будівництва. Індекс будівельної продукції порівняно з відповідним періодом 2017р. становив 96,1%.

Серед регіонів України за обсягом виконаних будівельних робіт Івано-Франківщина посіла 12 місце, за  індексом будівельної продукції – 15 місце.

Зведення  будівель  зменшилося  на  22,3%,  у т.ч.  нежитлових –   на 29,7%, житлових – на 12,5%.  Інженерних  споруд  зведено  на  32,9% більше,  ніж  у  січні–березні 2017р.

Нове  будівництво,  реконструкція  та  технічне  переоснащення  склали 67,1% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 20,9% та 12% відповідно.

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2018

При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області  ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–березні 2018 року

Головне управління статистики інформує. У промисловості області у січні–березні 2018р. індекс промислової продукції склав 120% (в Україні – 102,4%), що є найвищим показником серед регіонів держави.

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів за підсумками січня–березня 2018р. одержано приріст промислової продукції на 14,2%, у т.ч. у добуванні сирої нафти та природного газу – на 14,1%, інших корисних копалин та в розробленні кар’єрів – на 15,3%.

Підприємствами переробної промисловості рівень січня–березня 2017р. перевищено на 37,8%. Найбільший приріст продукції спостерігався у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (у 12,4 раза), харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (в 1,6 раза), у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 40,8%). У виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції збільшення склало 5,6%, у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – 13,1%. У текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів індекс промислової продукції становив 84,7%, у машинобудуванні – 95,8%.

На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря індекс промислової продукції проти січня–березня 2017р. склав 110,3%. Електроенергії вироблено 2824,9 млн.кВт·год, що на 7,4% більше, ніж у січні–березні попереднього року.

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2018

Про виконання будівельних робіт підприємствами

міст і районів Івано-Франківської області у січні–березні 2018 року

Головне управління статистики інформує. У січні–березні 2018р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 317,3   млн.грн. Індекс будівельної продукції порівняно з січнем–березнем 2017р. становив 96,1%.

Значні обсяги будівництва забезпечили підприємства обласного центру –78,5% загальнообласного обсягу. Cеред районів та міст обласного значення найбільшою є питома вага Калуського (4,7%) району та міст Калуша (4,6%) і Бурштина (3,2%).

Зростання обсягів будівництва у порівнянні з відповідним періодом 2017р. досягли підприємства Косівського (у 3,2 раза), Тлумацького (у 2,2 раза) і Галицького (у 1,8 раза) районів, міст Коломиї (у 1,7 раза), Бурштина (на 23,6%) та Івано-Франківська (на 3%). Водночас, скорочення обсягів будівельних робіт відбулось у місті Калуші (на 0,3%), Богородчанському (на 10,3%), Тисменицькому (на 30,6%), Коломийському (на 33,4%), Рожнятівському (на 34,8%), Калуському (у 2,3 раза), Надвірнянському (у 4,2 раза), Рогатинському (у 4,7 раза) та Долинському (у 5,3 раза) районах.

Частка робіт з нового будівництва, реконструкції та технічного переоснащення переважала в обсягах, що виконували будівельники  Тисменицького (42,3%), Богородчанського (48,5%), Галицького (60,8%) районів, міста Бурштина (64%), Коломийського району (65,4%), міста Івано-Франківська (69,4%), Калуського (70,1%), Косівського (83,2%), Тлумацького (99,3%) та Рожнятівського (100%) районів; з капітального ремонту – Надвірнянського (50,6%), Долинського (61,7%) районів і міста Коломиї (87,2%); з поточного  ремонту – міста Калуша (64,7%) та Рогатинського району (100%).