Відбулось засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ

Дата: 24.05.2018 11:40

Сьогодні, 24 травня, в читальному залі Тлумацького Народного дому під головуванням міського голови Романа Круховського та керуючого справами виконавчого комітету міської ради Ігоря Одуда відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуті питання. про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, про продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень, про запобіганню загибелі людей на воді, про укладення на новий термін договору оренди нерухомого майна, про роботу комунального підприємства «Культурне рибне господарство «Нептун» за 2017 рік, про затвердження розміру витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядку відшкодування цих витрат, про надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим категоріям громадян та різне.

З усіх розглянутих питань були прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.