Військова служба за контрактом у Збройних Силах України

Дата: 13.08.2018 15:31

Гідна зарплата від 7 610 гривень

Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні. Солдат на посаді стрільця, що несе службу поза зоною АТО, отримує щомісяця не менше 7610 гривень. Залежно від посади, звання, терміну проходження служби, кваліфікації ця сума збільшується(від 8800 грн. на сержантських посадах, від 10000 грн. на офіцерських посадах). Додаткові щомісячні премії виплачуються військовослужбовцям окремих видів (родів) військ: Високомобільних десантних військ, Сил спецоперацій, корабельному складу ВМС, артилерії, танкістам тощо.

З 2019 року передбачено базовий рівень грошового забезпечення військовослужбовця за контрактом у розмірі не менше 15000 грн.

Додаткові гарантії

- Гарантоване професійне та кар’єрне зростання;

- Грошова винагорода за укладання першого контракту від 14 096 грн. до 15 858 грн.;

- Додаткова грошова винагорода за виконання завдань в складі ООС від 4500 грн. до 10000 грн.;

- Всебічне речове забезпечення, безкоштовне медичне забезпечення та санаторно-курортне лікування у закладах Міністерства оборони України;

- Забезпечення службовим житлом, виплата грошової компенсації за наймання житла;

- Можливість виходу на пенсію після 25 років служби (з врахуванням цивільного стажу роботи відповідно до законодавства України).

На який термін можна підписати контракт?

• на 6 місяців?—?для осіб, звільнених з військової служби з березня 2014 року (з початку особливого періоду) по теперішній час, а також для військовослужбовців строкової військової служби та демобілізованих, які відслужили не менше 11 місяців;
  • на 3 роки?—?для рядового складу;
  • від 3 до 5 років?—?для сержантського та старшинського складу;
  • від 2 до 5 років?—?для офіцерського складу;
  • на особливий період.

Шестимісячний контракт

Військовослужбовці, що призвані за мобілізацією або на строкову службу та відслужили не менше 11 місяців, а також особи, звільнені з військової служби з березня 2014 року (з початку особливого періоду) по теперішній час, можуть підписати контракт терміном на 6 місяців. Після завершення шестимісячного контракту він може бути продовжений, за бажанням військовослужбовця, на 6 місяців або інші види контракту.

У разі, якщо такий військовослужбовець не захоче продовжувати контракт, він буде гарантовано звільнений без жодних додаткових вимог.

Вимоги та відбір

На службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Вік: від 18 років до 60 років (граничний вік прийняття в особливий період збільшується до 60 років для чоловіків, для жінок?—?до 50 років).

Відсутність судимості за скоєння тяжких злочинів.

Наявність базової середньої освіти.

Можливість безкоштовно отримати вищу освіту

Після завершення першого контракту (у тому числі 6?—?ти місячного контракту), військовослужбовці, які продовжили строк військової служби за новим контрактом, можуть безкоштовно отримати вищу освіту без відриву від військової служби (заочно).

Усі громадяни України, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, повинні звернутись до військового комісаріату за адресою: м.Тлумач, вул.Винниченка, 1.

За детальною інформацєю звертатися за тел.094-814-14-10, 050-807-00-23, 096-702-81-99

з числа цивільної молоді

до Вищих військових навчальних закладів

Тлумацький районний військовий комісаріат проводить додатковий відбір кандидатів з числа цивільної молоді для підготовки військових фахівців механізованих, танкових військ, ракетних військ і артилерії, управління діями інженерних підрозділів, рхбз, експлуатації та ремонту ракетно-артилерійського озброєння, автомобільного господарства до вищих військових навчальних закладів:

• Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного м. Львів;
  • Військова академія (м. Одеса);
  • Військовий інститут танкових військ  Національного технічного університету “ХПІ”

Отримай можливість здобути безкоштовну вищу військову освіту.

Усі громадяни України, які виявили бажання вступити до вищого військового навчального закладу, повинні звернутись до військового комісаріату за адресою: м.Тлумач, вул.Винниченка, 1.