ВІДБУЛАСЬ ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ НА ТЕМУ: « УЧАСТЬ СУСПІЛЬСТВА В ПРИЙНЯТІ РІШЕНЬ У ГРОМАДАХ»

У понеділок, 21 серпня, в Народному домі Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади відбулась інформаційна зустріч на тему: «Участь суспільства в прийнятті рішень у громадах». У зустрічі взяли участь представники Верхнянської, Матеївської, Витвицької, П’ядицької та Тлумацької об’єднаних територіальних громад Івано-Франківської області.

В ході зустрічі проведено тематичні семінари на теми: « Підготовка проектів з місцевого розвитку», «Без мешканців не вдасться: запрошення до діалогу» які проводили спікери Лідія Євтушенко, представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Людмила Проценко та Ірина Синельник – представники Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ.

Організатором вищезазначеного заходу виступила Тлумацька міська об’єднана територіальна громада. Проведення зустрічі було спрямовано на підтримку розвитку об’єднаних територіальних громад в багатьох важливих питаннях. Інформаційна зустріч пройшла у форматі тематичних і практичних семінарів за наступними напрямами:

1. Підготовка проектів з місцевого розвитку.
  2. Без мешканців не вдасться: запрошення до діалогу.