Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації, управління майном та комунальними підприємствами

У четвер, 30 березня, в приміщенні Тлумацької міської ради, з метою попереднього розгляду питань, які виносяться на пленарне засідання шостої сесії міської ради, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації, управління майном та комунальними підприємствами (голова комісії В.Р. Пелех). В роботі постійної комісії взяли участь секретар міської ради Ігор Денькович, юрисконсульт міської ради Григорій Голуб.

На комісії розглядались питання щодо припинення діяльності юридичної особи – комунального підприємства «Гаразд Королівки», про припинення діяльності юридичної особи – комунального підприємства «Прибилівський сількомунгосп» та про передачу житлового будинку з балансу виконавчого комітету Тлумацької міської ОТГ на баланс ОСББ «Марійки Підгірянки».

Комісією опрацьовані всі заяви, внесені уточнення та  пропозиції, до проектів рішень оформили висновки.