Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, духовності, молодіжної політики, спорту, туризму та захисту прав громадян

Дата: 30.03.2017 16:14

У четвер, 30 березня, в приміщенні Тлумацької міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури,  духовності, молодіжної політики, спорту, туризму та захисту прав громадян ( голова комісії  О.В. Мельник). На засіданні були присутні міський голова Роман Круховський, секретар міської ради Ігор Денькович, заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Мандар, юрисконсульт міської ради Григорій Голуб. На порядку денному засідання комісії розглядались питання про внесення змін до рішення від 30.12.2016р. № 08-1-1/2016 «про затвердження структури виконавчих органів Тлумацької міської ради, загальної чисельності апарату» та скасування рішення « 70-2/2017 від 20.01.2017р. «Про затвердження Положення про відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Тлумацької міської ради»  та про створення комунального закладу охорони здоров’я Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади «Тлумацький центр первинної медико-санітарної допомоги» Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області.

Комісії опрацювали звернення, внесли уточнення, пропозиції до проектів рішень, оформили висновки.

Всі проекти рішень виносяться на розгляд шостої сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади, яка відбудеться 06 квітня 2017 року.